restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Zabiegi laserowe Chełm

Bartek Kwiatkowski 2019-05-11 0 komentarzy
Zabiegi laserowe Chełm

Osoby, które mają na ciele niechciany tatuaż, mogą zdecydować się na jego usunięcie poprzez zastosowanie zabiegów laserowych lub też przykrycie go nowym (tzw. cover up). To, który ze sposobów będzie najwłaściwszy, zależy m.in. od skłonności do powstawania blizn. W YASUMI w Chełmie można poddać się usunięciu tatuażu w znieczuleniu laserem Carbon Peel & Tatoo Laser typu Q-Switch. Urządzenie to pozwala na pozbycie się elementów wykonanych takimi kolorami jak czerń, czerwień, grafit i szarość, jednak niemożliwe jest przy jego użyciu usunięcie barwnika białego, żółtego, pomarańczowego oraz zielonego.

Zabiegi laserowe w Chełmie nie powodują powikłań i nie prowadzą do powstawania blizn. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż podczas wykonywania tatuażu czasami dochodzi do pojawienia się na skórze nieestetycznych śladów. Po usunięciu go mogą się one uwidocznić. Sam zabieg laserem nie powoduje ich powstawania.

Ile sesji należy przeprowadzić, aby pozbyć się niechcianego obrazka z ciała? Na to pytanie nie ma jednej, właściwej odpowiedzi, gdyż ilość ta jest uzależniona od rodzaju, powierzchni oraz głębokości tatuażu. Przerwy pomiędzy zabiegami mogą trwać od 4 tygodni aż do 3 miesięcy (czasami dłużej).

Do powyższego salonu można udać się również na usuwanie makijażu permanentnego brwi. W tym przypadku także wykorzystywane jest urządzenie, o którym mowa wyżej. Na wizytę należy przeznaczyć około 40 minut. Ten gabinet zlokalizowany w Chełmie nie zajmuje się usuwaniem makijażu permanentnego na górnej i dolnej powiece oraz na ustach. Na stronie internetowej salonu kosmetycznego można zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Zamieszczono na niej również informacje dotyczące tego, jak postępować po przeprowadzeniu go.

Zostaw komentarz