restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Opony rolnicze continental

Gabriel Czarnecki 2021-09-30 0 komentarzy
Opony rolnicze continental

Współcześnie na posiadaczy maszyn rolniczych czekają rozmaite akcesoria oraz części niezbędne podczas codziennej pracy. Do najważniejszych zalicza się opony, które powinny być odporne na silne naciski, pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie wielkością, grubością oraz bieżnikiem, dzięki czemu można dopasowywać je do charakteru przeprowadzanych prac. Do najczęściej wybieranych zalicza się opony nisko- oraz wysokoprofilowe, które sprawdzają się w przypadku dużych ciągników.

Operatorzy, którzy je stosują, chwalą sobie niewielkie drgania kabiny, co przekłada się na ich komfort. To uniwersalne produkty odnajdujące się niemalże w każdej sytuacji. Innym rozwiązaniem wartym uwagi jest ogumienie radialne, zapewniające równomierne rozkładanie sił maszyny. Chroni ono przed poślizgami podczas ulewnych lub śnieżnych dni i gwarantuje niewielkie zużycie paliwa.

Firmą zajmującą się sprzedażą opisywanych elementów jest Agrowiec. Na jej katalog składają się opony rolnicze Continental, które cechują się niepodatnością na pękanie. Sprawdzają się one w budownictwie, pracach leśnych oraz rolnictwie. Odznaczają się długą żywotnością i stabilnością, co zmniejsza ryzyko przewrócenia się ciągnika podczas poruszania się po terenach pełnych nierówności. Przedsiębiorstwo proponuje wytrzymałe modele o sztywnych ścianach bocznych, które bez trudu radzą sobie na grząskich gruntach. Niektórzy wykorzystują je także w ładowarkach, wózkach jezdniowych i innych pojazdach spotykanych w polach, lasach czy obiektach zamkniętych, takich jak hale magazynowe.

Zostaw komentarz