restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

kominki kamionki

Grzegorz Laskowski 2020-05-16 0 komentarzy
kominki kamionki

Niektóre osoby stawiają w swoim domu atrapy kominków. Jednak nic nie zastąpi tego prawdziwego. Kominek nie dość, że daje ciepło, to jest atrakcyjną dekoracją każdego wnętrza. Trzeba jednak wiedzieć, jak go prawidłowo zamontowywać. Firma Foremski istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Oferuje ona mieszkańcom Kamionek kominki w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to urządzenia ekonomiczne i ekologiczne w jednym. Klient może zdecydować się na gotowy produkt z oferty albo projektowany na specjalne zamówienie. Realizacja będzie uwzględniać wszystkie życzenia, a także przeznaczony budżet. W bogatej ofercie są różne rodzaje produktów, np.:

  1. Kominki elektryczne e-Matrix - to wykorzystanie prądu i wody, w której rozprasza się Ledowe światło. Tworzy się realistyczny obraz płomieni wyglądający bardzo naturalne. Są to piece ekologiczne, które pobierają bardzo mało energii. Są bezpieczne dla środowiska.
  2. Kominki opalane drewnem, np. INVICTA POW-WOW. To piece wykonane z żeliwa charakteryzującego się wysoką zdolnością do akumulacji ciepła. Są odporne na wysokie temperatury i korozję.
  3. Kominy gazowe Schmidt - mają wieloetapowy system bezpieczeństwa z płynną regulacją wysokości płomienia. W komplecie jest pilot zdalnego sterowania ze zintegrowaną ochroną przed dziećmi.

Kominki powinny być podłączane tylko przez osoby z uprawnieniami. Dlatego polecana firma oferuje także usługi montażu i serwisu zakupionych produktów. Pracownicy firmy pomogą dobrać optymalne rozwiązanie. W razie pytań można zadzwonić bądź wysłać maila z zapytaniem. Wszystkie dane kontaktowe podano na oficjalnej stronie firmy.

Zostaw komentarz