restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Jak skonfigurować wodny odkurzacz Rainbow w korzystnej cenie?

Laura Gajewska 2023-12-11 0 komentarzy
Jak skonfigurować wodny odkurzacz Rainbow w korzystnej cenie?

Odkurzacze piorące sprawdzają się w każdym domu, ale także w biurach oraz hotelach. Dzięki funkcji oczyszczania różnego rodzaju materiałów ułatwiają utrzymanie czystości w przestrzeniach, w których higiena jest szczególnie ważna. Nasadki do prania tapicerki, dywanów i wykładzin pozwalają na usunięcie zabrudzeń bez narażania tkanin na nadmierne nasiąknięcie wodą. Z kolei myjka ze ściągaczką i gąbką jest idealnym pomocnikiem przy myciu zarówno pokrytych kafelkami podłóg, jak i ścian. Dzięki niej posprzątanie łazienki i toalety nie wymaga dużego wysiłku, a dobrej jakości środki umożliwiają pozbycie się drobnoustrojów.

Co istotne, wodne odkurzacze piorące z podwójnym filtrem – wodnym i HEPA – oczyszczają zassane powietrze z pyłków i kurzu. Dodatkowo warto się zaopatrzyć w takie elementy jak:

  • nasadka z obrotową szczotką Power Nozzle,
  • nakładka JetPad do dużych powierzchni,
  • worek do wietrzenia pościeli,
  • szczotka do prania dywanów AquaMate.

Aby zakupić w dobrej cenie odkurzacz Rainbow i wyposażyć go we wszystkie przydatne części, najlepiej skontaktować się z autoryzowanym dystrybutorem. Na stronie internetowej rainbowsystem.com.pl można znaleźć informacje na temat sprzedawców, umówić się na prezentację zastosowania urządzenia czy też zamówić środki czystości, akcesoria, a nawet aromaty do odświeżania powietrza.

Zostaw komentarz