restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Tablice magnetyczne - przykładowe zastosowaie

Grzegorz Laskowski 2019-02-03 0 komentarzy
Wpis

ARTE-BIS to uznany producent rozwiązań prezentacji wizualnej o ponad 20 - letnim stażu na polskim rynku. Produkty firmy odznaczają się wysoką jakością i rozbudowaną funkcjonalnością, która w wielu przypadkach daje klientom całkiem nowe możliwości szczególnie w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

Jedną z takich kategorii produktowych są tablice magnetyczne. Takie tablice łączą w sobie największe zalety tablic kredowych i korkowych. Dzięki specjalnej powłoce z powodzeniem mogą służyć jako powierzchnia do notowania. Biały kolor i różnokolorowe pisaki (i specjalnej konsystencji, która umożliwia ścieranie na sucho) znacznie ułatwiają prowadzenie wykładu, czy spotkania biznesowego, dając o wiele więcej możliwości na ciekawsze i bardziej kreatywne przekazanie danych treści. Jest to propozycja, która świetnie sprawdzi się także w domu, jako tablica do notowania najważniejszych wydarzeń z życia domowników.

Oprócz możliwości notowania, druga praktyczna funkcja to wykorzystanie właściwości magnetycznych. Pozwala ona na porządkowanie notatek, tworzenie atrakcyjnych kolarzy, spełnia się również jako tablica ogłoszeń czy jako powierzchnia do kreatywnego tworzenia i planowania.

Ponadto można dać upust swojej kreatywności także w inny sposób! Najbardziej efektownie i efektywnie prezentuje się połączenie możliwości związanych z pisaniem i przyczepianiem materiałów za pomocą magnesu. Daje to niemal nieograniczony potencjał do twórczego wyrazu i nowatorskiego podejścia do prezentowania swoich pomysłów.

Zostaw komentarz