restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Regeneracja osi tylnego zawieszenia

Stefan Sokołowski 2019-04-04 0 komentarzy
Wpis

Właściciele francuskich samochodów zwykle chwalą sobie zwłaszcza komfort prowadzenia, jednak po przejechaniu paruset tysięcy kilometrów mogą zacząć doświadczać nieprzyjemnych wrażeń, takich na przykład jak:

  • dziwne dźwięki dochodzące z tyłu samochodu,
  • pochylenie górnej części kół w kierunku samochodu,
  • ocieranie się wewnętrznej części kół o nadkola,
  • obniżenie poziomu auta,
  • dzwonienie i brzęczenie,
  • gorsze trzymanie się jezdni na zakrętach.

To tylko niektóre symptomy uszkodzenia tylnego zwieszenia, a wtedy ratunkiem może być jedynie regeneracja osi. Oczywiście można tylne zawieszenie w całości wymienić na nowe, ale jet to spory wydatek, zatem jeśli regeneracja jest możliwa, z pewnością jest bardziej opłacalna.

Naprawą tylnego zawieszenia do wszystkich modeli aut ze skrętną belką zajmuje się firma ze strony tylnabelka.com, która zajmuje się regeneracją od kilkunastu lat. Firma posiada specjalną, najnowocześniejszą w Polsce linię technologiczną. Była to potężna inwestycja dofinansowana z budżetu państwa i środków unijnych, dzięki której firma jest w stanie zregenerować dziennie kilkaset takich osi. Na podanej stronie można znaleźć film ukazujący cały proces z poszczególnymi etapami, który może być ciekawy zarówno dla laików, jak i miłośników motoryzacji.

Wspomniana wyżej linia technologiczna podzielona jest na stanowiska, za których pracę odpowiada leader dopilnowujący, aby każdy etap regeneracji przebiegał zgodnie z założeniami i aby każdy element został dopracowany w detalach. 

Do niedawna przedsiębiorstwo to podejmowało współpracę z dużymi serwisami, jednak od niedawna przyjmuje także do regeneracji belki od klientów indywidualnych, oferując nawet wysyłkę naprawionej części z trzyletnią gwarancją bezpośrednio na adres warsztatu, który opiekuje się autem.

Zostaw komentarz