restoilluminati.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Hamowania 4x4

Bartek Kwiatkowski 2019-02-25 0 komentarzy
Hamowania 4x4

Dlaczego warto dokładnie poznać moc silnika swojego samochodu po latach jego eksploatacji? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. To bowiem dobry sposób na sprawdzenie kondycji jednostki napędowej i być może wykrycie różnych usterek, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. W specjalistycznym warsztacie Electric-Tech można zlecić takie badanie, które wykonywane jest na profesjonalnym sprzęcie pod okiem doświadczonych specjalistów.

Wielu osobom wydaje się, że takie pomiary prowadzone są wyłącznie na zlecenie tych osób, które postanowiły wykonać tuning mechaniczny lub elektroniczny silnika. To prawda, że po takich zabiegach przeprowadzenie badania jest wręcz konieczne, ale hamownia 4x4, którą dysponuje ta firma, sprawdzi się również w innych sytuacjach. Drobne usterki silnika często są niezauważane przez kierowcę. Minimalne spadki mocy, delikatne zrywanie obrotów czy zmniejszony moment obrotowy to objawy, do których łatwo się przyzwyczaić w czasie codziennej eksploatacji pojazdu. Wygenerowana po badaniu krzywa momentu oraz mocy obnaża jednak nawet najdrobniejsze usterki. Wiele z nich ma negatywny wpływ na żywotność silnika i dlatego eliminując je, można zapewnić sobie bezproblemową eksploatację auta na bardzo długi czas.

Wybór tej firmy to naprawdę dobre rozwiązanie. W warsztacie znajduje się nowoczesne narzędzie do hamowania samochodów, zarówno tych z napędem na obie osie, jak i tylko na przednią lub tylną oś. Przeprowadzone w profesjonalnych warunkach badania są tym samym miarodajne i świetnie obrazują kondycję jednostki napędowej. Firma oczywiście wykonuje takie pomiary również po modyfikacjach elektronicznych lub mechanicznych w silniku.

Zostaw komentarz